TEATRZYK pt. ”O PROSIACZKU BRUDASKU” (Teatr Skrzat)

image045 image047

 

 

 

 

 

 

 

We wrześniu do naszego przedszkola zawitał Teatr Skrzat ze spektaklem pt.  „O Prosiaczku Brudasku”. Przedstawienie miało charakter edukacyjny i dotyczyło zasad zdrowego żywienia. Tytułowy bohater – Prosiaczek jest doskonałym przykładem tego, że jedzenie niezdrowej żywność nie prowadzi do niczego dobrego. Prosiaczkowi w jego podróży towarzyszą inne postacie, które mają wymiar symboliczny, np. Zając – zdrowe żywienie, Pies – przyjaźń, Pszczoła – pracowitość. Przedstawienie ma charakter moralizatorski, dzieci towarzyszą Prosiaczkowi w jego przygodach ucząc się jednocześnie zasad zdrowego żywienia.

image049 image051

Przedszkole angielsko-polskie „Maja”
ul. J. Michałowicza 78, Warszawa,
Telefon: 668 593 190
stat4u