TEATRZYK pt. ÔÇŁO PROSIACZKU BRUDASKUÔÇŁ (Teatr Skrzat)

image045 image047

 

 

 

 

 

 

 

We wrze┼Ťniu do naszego przedszkola zawita┼é Teatr Skrzat ze spektaklem pt.┬á „O Prosiaczku BrudaskuÔÇŁ. Przedstawienie mia┼éo charakter edukacyjny i dotyczy┼éo zasad zdrowego ┼╝ywienia. Tytu┼éowy bohater ÔÇô Prosiaczek jest doskona┼éym przyk┼éadem tego, ┼╝e jedzenie niezdrowej ┼╝ywno┼Ť─ç nie prowadzi do niczego dobrego. Prosiaczkowi w jego podr├│┼╝y towarzysz─ů inne postacie, kt├│re maj─ů wymiar symboliczny, np. Zaj─ůc – zdrowe ┼╝ywienie, Pies – przyja┼║┼ä, Pszczo┼éa ÔÇô pracowito┼Ť─ç. Przedstawienie ma charakter moralizatorski, dzieci towarzysz─ů Prosiaczkowi w jego przygodach ucz─ůc si─Ö jednocze┼Ťnie zasad zdrowego ┼╝ywienia.

image049 image051

Przedszkole angielsko-polskie ÔÇ×MajaÔÇŁ
ul. J. Michałowicza 78, Warszawa,
Telefon: 668 593 190
stat4u