Język hiszpański dla dzieci

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, lepiej rozwinięte zdolności komunikacyjnie oraz interpersonalne, a także szybsza przyswajalność nowych informacji i łatwość w odtwarzaniu oraz zapamiętywaniu zwrotów ze słuchu – to tylko niektóre umiejętności, które nasze przedszkole dwujęzyczne może rozwinąć u Twojego dziecka.

W naszej placówce prowadzimy zajęcia dla maluchów z drugiego najpopularniejszego języka na świecie – hiszpańskiego. Lekcje prowadzone są przez profesjonalnego lektora, rodzimego użytkownika tego języka, który doskonale operuje również polskim. Nauka będzie przebiegała naturalnie i bardzo szybko będzie można zauważyć pierwsze efekty.

Język hiszpański dla dzieci prowadzony będzie w formie zabawy, dzięki czemu maluchy będą szybciej i lepiej przyswajały nowe słówka, wyrażenia i gramatykę. Pozytywne emocje świetnie współgrają z nauką – zauważalnie polepszają pamięć i pomagają z łatwością przyswoić i zapamiętać szereg nowych informacji. Na lekcjach nie brakuje śmiechu i ciekawych, angażujących zabaw. Lektor wykorzystuje rozmaite i bardzo skuteczne metody nauczające, takie jak:

• Metoda oglądowa – polega na pokazywaniu dzieciom bajek edukacyjnych oraz specjalnie przygotowanych filmów.
• Metoda słowna – lektor stale komunikuje się z maluchami, rozmawia z nimi i zadaje proste zagadki, które pobudzają ich aktywność.
• Metoda aktywizująca – nauka będzie polegała nie tylko na zabawie słowami, ale również na graniu w proste, przyjemne gry dydaktyczne, takie jak Domino.
• Metoda czynna – podczas zajęć pociechy będą śpiewały wesołe piosenki, a także odgrywały krótkie sceny teatralne z podziałem na role. Dzięki temu, praktycznie wykorzystają znajomość nowych słów i poszerzą zdolności interpersonalne podczas prostych sytuacji – np. wcielając się w rolę lekarza i pacjenta.
• Kółko odkrywców – dzieci dostają do rąk rozmaite przedmioty i mają za zadanie odgadnięcie, czym to jest i do czego służy, odpowiadając swoimi słowami po hiszpańsku.

Lektor podczas zajęć będzie posługiwał się hiszpańskim, co pomoże pociechom w naturalnym poznawaniu nowych zwrotów. Na początku dzieci będą komunikowały się za pomocą ojczystych słów, a z czasem nasz lektor będzie je zachęcał do coraz śmielszego używania języka hiszpańskiego. Całość będzie miała jednak formę przyjemnej zabawy i na zajęciach nie braknie uśmiechu, dobrych emocji oraz rozrywki.

W celu poznania szczegółów zajęć z hiszpańskiego dla dzieci zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia nas w naszym przedszkolu językowym przy ul. Michałowicza 78 w Warszawie.

Przedszkole angielsko-polskie „Maja”
ul. J. Michałowicza 78, Warszawa,
Telefon: 668 593 190
stat4u